Červen 2013


Co si myslet o panenkách EAH

3. června 2013 v 18:00 Blok
Panenky EAH, děti slavných pohádkových postav, se dělí na dvě skupiny Royal a Rebely. Každá skupina by si měla dobýt srdce dětí, které inklinují buď k poslušnosti nebo neposlušnosti. Myslím, že ze začátku budou úspěšné, co je nové, to se líbí. Ale po čase nemyslím, že budou tak oblíbené jako panenky Monster High. Panenky jako Eyer After High už tu tisíckrát byly a tisíckrát budou. Jednim z posledních příkladů jsou i panenky Fairy Tale High, kde přímo pohádkové postavy, ne jejich děti, chodí do školy. EAH nejsou vpodstatě nijak vyjímačné a normální panenky, podobné třeba Diva Starz, Bratz, Bratzillaz, Moxie, La Dee Da atd. atd.

Fairy Tale High:
Monster High jsou na rozdíl od EAH jedinečné, takových panenek tu moc není, mají svůj styl, současnou lidskou stylovou módu, osobní kouzlo a wow efekt. Sama myslím, že budu nadále sbírat hlavně MH, nevylučuji, že EAH třeba u mě také nejedna skončí, ale k MH mám hlubší vztah, MH jsou jiné, tvarové různé, vzorované, barevné, šmrncovní.

Jaké mají EAH tělo?

2. června 2013 v 6:17 Blok
Na jedné straně kolují zvěsti, že Ever After High budou mít stejné tělo jako Monster High. Na druhé straně jiní tvrdí, že ho budou mít stejné jako jiné panenky od Mattela Disney VIP. Je tu i třetí možnost, že budou mít úplně nové tělo, sice podobné, ale nové. Ke které verzi se přikláníte? Osobně se myslím, že jim dají tělo Disney VIP, na "normální" panenky se hodí víc než přišerkovské MH. Jen by pak bohužel nebyly kompatibilní s MH, i chodidlo je totiž trochu jiné.

Na obrázku porovnání těl MH a Disney VIP:První možná reálná podoba

1. června 2013 v 9:36 Blok
Mají to být prototypy, tak může k nepatrným změnám ještě dojít. Jsou celkem hezké.